Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingen

skočit na navigaci | skočit na obsah


niet aangemeld
Aanmelden
kies uw taal: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Český Krumlov.
fotografie: vorige | volgende

nahoru ^


Český Krumlov - Evenementen agenda

Aanbevolen evenementen

(Pevnost Boyard)

vrijdag 2.2.2018 9:00

Jongerencentrum (Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

zaterdag 10.2.2018  - dinsdag 13.2.2018

Český Krumlov

Evenement opzoeken

(Pavel Brázda: Retrospektiva)

donderdag 13.4.2017  - zondag 28.1.2018

Egon Schiele Art Centrum (Český Krumlov)

(Filmová výstava Anděl Páně 2)

zaterdag 28.10.2017  - 31.3.2018

(Český Krumlov)

(Výstava soutěžních prací)

woensdag 29.11.2017  - vrijdag 2.2.2018

(Český Krumlov)

(Ukrajina 2017)

(Ukrajina 2017)

donderdag 4.1.2018  - woensdag 28.2.2018

(Český Krumlov)

(Poutní areál na Křížové hoře)

zaterdag 6.1.2018  - zondag 30.12.2018

(Český Krumlov)

(Člověk ve věku digitální biologie)

woensdag 17.1.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Malování a zpívání s Jindrou Čapkem)

vrijdag 19.1.2018 16:30 - 19.1.2018

(Český Krumlov)

(Po stopách ledové královny)

vrijdag 19.1.2018 18:00

Jongerencentrum (Český Krumlov)

(Masopustní tvoření pro malé i velké)

zaterdag 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(Řemesla na klášterním dvoře)

zaterdag 20.1.2018 10:00 - 20.1.2018

(Český Krumlov)

(3. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

zondag 21.1.2018 14:00 - 21.1.2018

(Český Krumlov)

(Křest knihy Modrý Pánbůh)

maandag 22.1.2018 18:00 - 22.1.2018

(Český Krumlov)

(Miroslav Donutil - Cestou necestou)

woensdag 26.7.2017 19:00
zaterdag 13.1.2018 19:00
donderdag 25.1.2018 19:00

(Český Krumlov)

(Klub úsměv - stolní hry)

vrijdag 26.1.2018 14:00

Jongerencentrum (Český Krumlov)

(Krajský přebor jednotlivců dospělých v badmintonu 2018)

zaterdag 27.1.2018 9:00 - 27.1.2018

(Český Krumlov)

(Grand prix "d" jednotlivců kategorie u13 v badmintonu 2018)

zondag 28.1.2018 9:00 - 28.1.2018

(Český Krumlov)

(Černá hodinka 3 - Barevný rok Karla Čapka)

dinsdag 30.1.2018 18:00 - 30.1.2018

(Český Krumlov)

(Pevnost Boyard)

vrijdag 2.2.2018 9:00

Jongerencentrum (Český Krumlov)

(Krav Maga - nová třída)

woensdag 7.2.2018 20:15 - 7.2.2018

(Český Krumlov)

(Krumlovský masopust)

zaterdag 10.2.2018  - dinsdag 13.2.2018

Český Krumlov

(Mlčení bobříků)

zaterdag 10.2.2018 19:30 - 10.2.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Masopustní průvod městem)

dinsdag 13.2.2018 16:00

Český Krumlov

(O statečném kováři Mikešovi)

zondag 18.2.2018 15:00 - 18.2.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Přástky Český Krumlov)

vrijdag 23.2.2018 16:00 - zondag 25.2.2018 18:00

(Český Krumlov)

(Grand prix "D" jednotlivců kategorie u15 v badmintonu 2018)

zaterdag 24.2.2018 9:00 - 24.2.2018

(Český Krumlov)

(Finále krajského přeboru družstev dospělých 2017/2018)

zondag 25.2.2018 9:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(4. kolo extraligy smíšených družstev v badmintonu 2017/2018)

zondag 25.2.2018 13:00 - 25.2.2018

(Český Krumlov)

(Pardál)

woensdag 28.2.2018 19:30 - 28.2.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Jeff Baron – Návštěvy u pana Greena)

maandag 26.3.2012 18:30 - 26.3.2012
woensdag 7.3.2018 19:30 - 7.3.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Pavel Callta)

vrijdag 9.3.2018 20:00 - 9.3.2018

Fabriekje (Český Krumlov)

(Z pohlednic Českého Krumlova)

dinsdag 13.3.2018 19:00

Museum Fotoatelier Seidel (Český Krumlov)

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

dinsdag 20.3.2018 19:00

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Vánoční koncert: Radůza)

woensdag 21.3.2018 19:30 - 21.3.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Tomáš Baránek - Jak sbalit ženu 2.0)

maandag 26.3.2018 18:30 - 26.3.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Velikonoce v Českém Krumlově)

donderdag 13.4.2017  - maandag 17.4.2017
donderdag 29.3.2018  - maandag 2.4.2018

Český Krumlov

(Můj nejlepší kamarád)

dinsdag 3.4.2018 19:30 - 3.4.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(FZ Forza Czech U17 international 2018)

donderdag 5.4.2018 9:00 - 5.4.2018
vrijdag 6.4.2018 9:00 - 6.4.2018
zaterdag 7.4.2018 9:00 - 7.4.2018

(Český Krumlov)

(Trautenberk + Satisfucktion)

vrijdag 24.2.2017 20:00
zaterdag 7.4.2018 20:00

Fabriekje (Český Krumlov)

(Krajský přebor družstev žáků v badmintonu 2018 - 3. kolo)

zaterdag 14.4.2018 9:00 - 14.4.2018

(Český Krumlov)

(Poletíme?)

zaterdag 14.4.2018 20:00

Fabriekje (Český Krumlov)

(30. ročník turnaje o českokrumlovský pohár regionálních výběrů u13 v badmintonu)

zaterdag 28.4.2018 9:00 - 28.4.2018
zondag 29.4.2018 9:00 - 29.4.2018

(Český Krumlov)

(Bohemian Spring Fondo)

zaterdag 5.5.2018

Český Krumlov

(Co takhle ke zpovědi)

maandag 7.5.2018 19:30 - 7.5.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(Obsluhoval jsem anglického krále)

zaterdag 19.5.2018 19:30 - 19.5.2018

Stadstheater Český Krumlov (Český Krumlov)

(4TET v Českém Krumlově - verze IV.)

vrijdag 25.5.2018 19:00

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Open air foto festival)

donderdag 7.6.2018  - zondag 10.6.2018

Český Krumlov

(FZ Forza cup 2018 - mezinárodní turnaj mládeže v badmintonu 2018 - 33. ročník)

vrijdag 8.6.2018 12:00 - 8.6.2018

(Český Krumlov)

(Slavnosti pětilisté růže)

vrijdag 22.6.2018  - zondag 24.6.2018

Český Krumlov

(Dracula)

woensdag 6.6.2018 21:30 - 6.6.2018
donderdag 7.6.2018 21:30 - 7.6.2018
vrijdag 8.6.2018 21:30 - 8.6.2018
zaterdag 9.6.2018 21:30 - 9.6.2018
zondag 10.6.2018 21:30 - 10.6.2018
dinsdag 12.6.2018 21:30 - 12.6.2018
woensdag 13.6.2018 21:30 - 13.6.2018
donderdag 14.6.2018 21:30 - 14.6.2018
vrijdag 15.6.2018 21:30 - 15.6.2018
zaterdag 16.6.2018 21:30 - 16.6.2018
zondag 17.6.2018 21:30 - 17.6.2018
dinsdag 19.6.2018 21:30 - 19.6.2018
woensdag 20.6.2018 21:30 - 20.6.2018
donderdag 21.6.2018 21:30 - 21.6.2018
vrijdag 22.6.2018 21:30 - 22.6.2018
zaterdag 23.6.2018 21:30 - 23.6.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Dekameron / Martin Glaser - Olga Šubrtová)

woensdag 21.8.2013 20:30
donderdag 22.8.2013 20:30
vrijdag 23.8.2013 20:30
zaterdag 24.8.2013 20:30
zondag 25.8.2013 20:30
maandag 26.8.2013 20:30
dinsdag 27.8.2013 20:30
woensdag 28.8.2013 20:30
donderdag 29.8.2013 20:30
vrijdag 30.8.2013 20:30
zaterdag 31.8.2013 20:30
zondag 1.9.2013 20:30
vrijdag 6.9.2013 20:00
zaterdag 7.9.2013 20:00
woensdag 28.6.2017 21:30
donderdag 29.6.2017 21:30
vrijdag 30.6.2017 21:30
zaterdag 1.7.2017 21:30
zondag 2.7.2017 21:30
maandag 3.7.2017 21:30
dinsdag 4.7.2017 21:30
woensdag 5.7.2017 21:30
donderdag 6.7.2017 21:30
vrijdag 7.7.2017 21:30
zaterdag 8.7.2017 21:30
zondag 9.7.2017 21:30
woensdag 27.6.2018 21:30 - 27.6.2018
donderdag 28.6.2018 21:30 - 28.6.2018
vrijdag 29.6.2018 21:30 - 29.6.2018
zaterdag 30.6.2018 21:30 - 30.6.2018
zondag 1.7.2018 21:30 - 1.7.2018
dinsdag 3.7.2018 21:30 - 3.7.2018
woensdag 4.7.2018 21:30 - 4.7.2018
donderdag 5.7.2018 21:30 - 5.7.2018
vrijdag 6.7.2018 21:30 - 6.7.2018
zaterdag 7.7.2018 21:30 - 7.7.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Rusalka)

dinsdag 9.8.2016 21:00
woensdag 10.8.2016 21:00
donderdag 11.8.2016 21:00
vrijdag 12.8.2016 21:00
zaterdag 13.8.2016 21:00
zondag 14.8.2016 21:00
woensdag 9.8.2017 21:00
donderdag 10.8.2017 21:00
vrijdag 11.8.2017 21:00
zaterdag 12.8.2017 21:00
zondag 13.8.2017 21:00
dinsdag 10.7.2018 21:30 - 10.7.2018
woensdag 11.7.2018 21:30 - 11.7.2018
donderdag 12.7.2018 21:30 - 12.7.2018
vrijdag 13.7.2018 21:30 - 13.7.2018
zaterdag 14.7.2018 21:30 - 14.7.2018
zondag 15.7.2018 21:30 - 15.7.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Festive overture, hudebně obrazová féerie)

vrijdag 20.7.2018 21:00

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Piotr Beczała /tenor/ a Sondra Radvanovsky /soprán/, PKF - Prague Philharmonia, Leoš Svárovský /dirigent/)

zaterdag 21.7.2018 20:30

Bierbrouwerij Eggenberg (Český Krumlov)

(Jaroslav Tůma /varhany/)

zondag 22.7.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Miroslav Ambroš /housle/ a Jaroslaw Nadrzycki /housle/, Jihočeská Filharmonie, Jan Kučera /dirigent/)

dinsdag 24.7.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Wihanovo kvarteto - Pocta Leoši Janáčkovi)

woensdag 25.7.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Cigánski diabli)

donderdag 26.7.2018 19:30

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Mee-hae Ryo /violoncello/, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Christian Schulz /dirigent/)

vrijdag 27.7.2018 19:30

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Pocta Leonardu Bernsteinovi - The best songs from musicals)

zaterdag 28.7.2018 20:30

Bierbrouwerij Eggenberg (Český Krumlov)

(Trubadúr)

vrijdag 14.7.2017 21:30
zaterdag 15.7.2017 21:30
zondag 16.7.2017 21:30
dinsdag 18.7.2017 21:30
woensdag 19.7.2017 21:30
donderdag 20.7.2017 21:30
vrijdag 21.7.2017 21:30
zaterdag 22.7.2017 21:30
woensdag 18.7.2018 21:30 - 18.7.2018
donderdag 19.7.2018 21:30 - 19.7.2018
zaterdag 21.7.2018 21:30 - 21.7.2018
zondag 22.7.2018 21:30 - 22.7.2018
woensdag 25.7.2018 21:30 - 25.7.2018
donderdag 26.7.2018 21:30 - 26.7.2018
vrijdag 27.7.2018 21:30 - 27.7.2018
zaterdag 28.7.2018 21:30 - 28.7.2018
zondag 29.7.2018 21:30 - 29.7.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Francisextet)

dinsdag 31.7.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Florea Theatrum - Georg Friedrich Händel: Terpsichora)

dinsdag 31.7.2018 21:00

Český Krumlov

(Pavel Steidl /kytara/)

woensdag 1.8.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

donderdag 2.8.2018 19:00

Český Krumlov

(Javier Perianes /klavír/, Filharmonie B. Martinů, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

vrijdag 3.8.2018 19:30

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Keep Swinging! Jan Smigmator, Dasha, Tom Gaebel, RTV Bigband Felixe Slováčka Ad.)

zaterdag 4.8.2018 20:30

Bierbrouwerij Eggenberg (Český Krumlov)

(Schola gregoriana pragensis)

zondag 5.8.2018 11:00

(Český Krumlov)

(Valmont)

woensdag 26.7.2017 21:30
donderdag 27.7.2017 21:30
vrijdag 28.7.2017 21:30
zaterdag 29.7.2017 21:30
zondag 30.7.2017 21:30
woensdag 1.8.2018 21:00 - 1.8.2018
donderdag 2.8.2018 21:00 - 2.8.2018
vrijdag 3.8.2018 21:00 - 3.8.2018
zaterdag 4.8.2018 21:00 - 4.8.2018
zondag 5.8.2018 21:00 - 5.8.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Jiří Bárta /violoncello/)

dinsdag 7.8.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Olga Šroubková /housle/, Sukův komorní orchestr, Nikol Kraft /dirigentka/)

woensdag 8.8.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Concilium musicum Wien)

donderdag 9.8.2018 19:30

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Tanja Becker-bender /housle/, Jihočeská Filharmonie, Manuel Hernández-silva /dirigent/)

vrijdag 10.8.2018 19:30

Kasteel-rijbaan (Český Krumlov)

(Česko-slovenský večer - oslava stých narozenin našeho státu)

zaterdag 11.8.2018 19:30

náměstí Svornosti (Český Krumlov)

(Příhody lišky Bystroušky)

donderdag 14.7.2016 21:30
vrijdag 15.7.2016 21:30
zaterdag 16.7.2016 21:30
dinsdag 19.7.2016 21:30
woensdag 20.7.2016 21:30
donderdag 21.7.2016 21:30
zaterdag 23.7.2016 21:30
woensdag 2.8.2017 21:00
donderdag 3.8.2017 21:00
vrijdag 4.8.2017 21:00
zaterdag 5.8.2017 21:00
zondag 6.8.2017 21:00
woensdag 8.8.2018 21:00 - 8.8.2018
donderdag 9.8.2018 21:00 - 9.8.2018
vrijdag 10.8.2018 21:00 - 10.8.2018
zaterdag 11.8.2018 21:00 - 11.8.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Krajem pětilisté růže)

donderdag 16.8.2018  - zaterdag 18.8.2018

Český Krumlov

(Pták Ohnivák a lišák Zorro)

zaterdag 15.6.2013 17:00
zondag 16.6.2013 17:00
zaterdag 22.6.2013 17:00
vrijdag 5.7.2013 17:00
zaterdag 6.7.2013 17:00
vrijdag 12.7.2013 17:00
zaterdag 13.7.2013 17:00
vrijdag 9.8.2013 16:00
zaterdag 10.8.2013 16:00
vrijdag 16.8.2013 16:00
zaterdag 17.8.2013 16:00
vrijdag 23.8.2013 16:00
zaterdag 24.8.2013 16:00
donderdag 31.7.2014 16:00
vrijdag 1.8.2014 16:00
zaterdag 2.8.2014 16:00
vrijdag 8.8.2014 16:00
zaterdag 9.8.2014 16:00
donderdag 14.8.2014 16:00
vrijdag 15.8.2014 16:00
vrijdag 29.8.2014 16:00
zaterdag 30.8.2014 16:00
zaterdag 1.7.2017 17:00
zondag 2.7.2017 17:00
woensdag 5.7.2017 17:00
donderdag 6.7.2017 17:00
vrijdag 7.7.2017 17:00
zaterdag 8.7.2017 17:00
zaterdag 5.8.2017 16:00
zondag 6.8.2017 16:00
donderdag 7.9.2017 20:00
vrijdag 8.9.2017 20:00
zaterdag 9.9.2017 20:00
zaterdag 1.9.2018 16:00

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Pes baskervillský)

dinsdag 16.8.2016 20:30
woensdag 17.8.2016 20:30
donderdag 18.8.2016 20:30
vrijdag 19.8.2016 20:30
zaterdag 20.8.2016 20:30
zondag 21.8.2016 20:30
dinsdag 23.8.2016 20:30
woensdag 24.8.2016 20:30
donderdag 25.8.2016 20:30
vrijdag 26.8.2016 20:30
zaterdag 27.8.2016 20:30
zondag 28.8.2016 20:30
dinsdag 30.8.2016 20:30
woensdag 31.8.2016 20:30
donderdag 1.9.2016 20:30
vrijdag 2.9.2016 20:30
zaterdag 3.9.2016 20:30
zondag 4.9.2016 20:30
woensdag 7.6.2017 21:30
donderdag 8.6.2017 21:30
vrijdag 9.6.2017 21:30
zaterdag 10.6.2017 21:30
zondag 11.6.2017 21:30
dinsdag 13.6.2017 21:30
woensdag 14.6.2017 21:30
donderdag 15.6.2017 21:30
vrijdag 16.6.2017 21:30
zaterdag 17.6.2017 21:30
zondag 18.6.2017 21:30
dinsdag 20.6.2017 21:30
woensdag 21.6.2017 21:30
donderdag 22.6.2017 21:30
vrijdag 23.6.2017 21:30
zaterdag 24.6.2017 21:30
dinsdag 14.8.2018 20:30 - 14.8.2018
woensdag 15.8.2018 20:30 - 15.8.2018
donderdag 16.8.2018 20:30 - 16.8.2018
vrijdag 17.8.2018 20:30 - 17.8.2018
zaterdag 18.8.2018 20:30 - 18.8.2018
zondag 19.8.2018 20:30 - 19.8.2018
dinsdag 21.8.2018 20:30 - 21.8.2018
woensdag 22.8.2018 20:30 - 22.8.2018
donderdag 23.8.2018 20:30 - 23.8.2018
vrijdag 24.8.2018 20:30 - 24.8.2018
zaterdag 25.8.2018 20:30 - 25.8.2018
zondag 26.8.2018 20:30 - 26.8.2018
dinsdag 28.8.2018 20:30 - 28.8.2018
woensdag 29.8.2018 20:30 - 29.8.2018
donderdag 30.8.2018 20:30 - 30.8.2018
vrijdag 31.8.2018 20:30 - 31.8.2018
zaterdag 1.9.2018 20:30 - 1.9.2018
zondag 2.9.2018 20:30 - 2.9.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Ztracený svět)

vrijdag 29.6.2018 16:00 - 29.6.2018
zaterdag 30.6.2018 16:00 - 30.6.2018
zondag 1.7.2018 16:00 - 1.7.2018
woensdag 4.7.2018 16:00 - 4.7.2018
donderdag 5.7.2018 16:00 - 5.7.2018
vrijdag 6.7.2018 16:00 - 6.7.2018
zaterdag 7.7.2018 16:00 - 7.7.2018
donderdag 16.8.2018 16:00 - 16.8.2018
vrijdag 17.8.2018 16:00 - 17.8.2018
zaterdag 18.8.2018 16:00 - 18.8.2018
zondag 19.8.2018 16:00 - 19.8.2018
donderdag 30.8.2018 16:00 - 30.8.2018
vrijdag 31.8.2018 16:00 - 31.8.2018
zondag 2.9.2018 16:00 - 2.9.2018
donderdag 6.9.2018 20:00 - 6.9.2018
vrijdag 7.9.2018 20:00 - 7.9.2018
zaterdag 8.9.2018 20:00 - 8.9.2018
zondag 9.9.2018 20:00 - 9.9.2018

Draaibare zaal voor de toeschouwers (Český Krumlov)

(Antonio Gianettini: Lingresso Alla Giovent di Claudio Nerone)

vrijdag 21.9.2018 18:00

Český Krumlov - burcht en kasteel (Český Krumlov)

(Krumlovský vodácký maraton)

vrijdag 13.10.2017  - zaterdag 14.10.2017
vrijdag 12.10.2018  - zaterdag 13.10.2018

Český Krumlov

(Festival vína Český Krumlov)

vrijdag 27.10.2017  - donderdag 30.11.2017
vrijdag 26.10.2018  - 30.11.2018

Český Krumlov

Gevonden zoekresultaten: 81

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 577 times