Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingen

skočit na navigaci | skočit na obsah


niet aangemeld
Aanmelden
kies uw taal: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Brno - Ossuaium.
fotografie: vorige | volgende

nahoru ^


Brno - Evenementen agenda

Aanbevolen evenementen

(JazzFest Brno: Terence Blanchard & the E-Collective)

vrijdag 23.11.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(The plastic people of the universe a Zuby nehty)

woensdag 12.12.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

Evenement opzoeken

(Rok 1918 - Co nám válka vzala a dala)

donderdag 3.5.2018  - maandag 31.12.2018

Špilberk - burcht en museum (Brno)

(Textilní firma Mořic Fuhrmann 1918–1948)

(Textilní firma Mořic Fuhrmann 1918–1948)

vrijdag 7.9.2018  - maandag 31.12.2018

Villa Löw-Beer (Brno)

(Největší záhady a tajemství světa)

zaterdag 15.9.2018  - zondag 2.12.2018

Lustslot Mitrovský (Brno)

(Kuk - nová výstava ve Vida!)

(Kuk - nová výstava ve Vida!)

donderdag 20.9.2018  - vrijdag 1.3.2019

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Václav Koubek a hosté Honza Ponocný (Cirkus Ponorka), Jarda Jeřábek (Garage))

dinsdag 16.10.2018 19:00

MusicLab (Brno)

(Čechomor - Proměny: Kooperativa Tour)

(Čechomor - Proměny: Kooperativa Tour)

woensdag 17.10.2018 19:30 - 17.10.2018

Laser Show Hall (Brno)

(Řízená degustace Vinařství U Kostela - Polešovice)

(Řízená degustace Vinařství U Kostela - Polešovice)

donderdag 18.10.2018 18:00

Palackého náměstí (Brno)

(MF Robots (ex Brand New Heavies))

donderdag 18.10.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec)

vrijdag 6.10.2017 18:00
woensdag 3.1.2018 18:00
vrijdag 19.10.2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Hudba Praha band)

vrijdag 19.10.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Veletrh hodinek Sew 2018, Salon exceptional watches)

(Veletrh hodinek Sew 2018, Salon exceptional watches)

vrijdag 19.10.2018 12:00 - 19.10.2018
zaterdag 20.10.2018 10:00 - 20.10.2018

Moravische Galerie in Brno - Kunstnijverheidsmuseum (Brno)

(Datart Expo, prestižní veletrh elektroniky)

zaterdag 20.10.2018 10:00

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(Volejbal Brno - Dukla Liberec)

zaterdag 20.10.2018 18:30

Stadion Kounicova (Brno)

(Tkaní na rámečku)

zaterdag 20.10.2018 10:00
zondag 21.10.2018 10:00

Technisch museum in Brno (Brno)

(FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov)

zondag 21.10.2018 18:00

Stadion FC Zbrojovka Brno (Brno)

(Ben Cristovao & The Band)

(Ben Cristovao & The Band)

zaterdag 20.10.2018 19:00 - 20.10.2018
zondag 21.10.2018 19:00 - 21.10.2018

Fléda (Brno)

(Bachův varhanní podzim - Schola gregoriana pragensis)

zondag 21.10.2018 19:00 - 21.10.2018

St. Petrus en Paulus kathedraal (Brno)

(Silné reči - stand up comedy show)

woensdag 31.1.2018 19:00
zaterdag 10.3.2018 19:00
vrijdag 14.9.2018 19:00
dinsdag 23.10.2018 19:00

Břetislav Bakala Zaal (Brno)

(Tony Macalpine (US))

dinsdag 23.10.2018 20:00

Metro Music bar (Brno)

(HC Kometa Brno - PSG Berani Zlín)

woensdag 24.10.2018 18:00

Kajot Arena (Brno)

(Uriah Heep)

woensdag 24.10.2018 20:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Temné kecy)

donderdag 25.10.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(Komunál Best of tour 2018, host: Debillheads)

donderdag 25.10.2018 20:00

Club Melodka (Brno)

(Cesta k vysoké hře: Josef Šíma)

vrijdag 26.10.2018  - zondag 24.2.2019

Moravische Galerie in Brno - het Stadhouderspaleis (Brno)

(Fusion Fn22, Cage Fight, MMA, K-1, Thaiboxing)

(Fusion Fn22, Cage Fight, MMA, K-1, Thaiboxing)

zaterdag 27.10.2018 19:00 - 27.10.2018

Laser Show Hall (Brno)

(Yamato - The Drummers of Japan: The Challengers)

zaterdag 27.10.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Daniel Landa 50)

zaterdag 27.10.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Lunetic tour 20 let)

zaterdag 27.10.2018 20:30

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Brno 1918)

(Brno 1918)

zaterdag 27.10.2018
zondag 28.10.2018

Špilberk - burcht en museum (Brno)

(100 let Republiky)

(100 let Republiky)

zondag 28.10.2018 17:00

Sono Centrum (Brno)

(HC Kometa Brno - Piráti Chomutov)

dinsdag 12.1.2016 18:00
zondag 17.9.2017 17:00
woensdag 20.12.2017 18:00
zondag 28.10.2018 17:20

Kajot Arena (Brno)

(Mě to tady (ne)baví)

(Mě to tady (ne)baví)

maandag 29.10.2018 20:00

Villa Löw-Beer (Brno)

(Výstava Titanic)

(Výstava Titanic)

dinsdag 30.10.2018  - zondag 31.3.2019

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(Vida! After Dark: Halloween)

(Vida! After Dark: Halloween)

woensdag 31.10.2018 19:00 - 31.10.2018

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Dalibor Janda a Prototyp: Říká si Hurikán 65 let)

woensdag 31.10.2018 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Dvojkoncert legend Turbo a Kern)

woensdag 31.10.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Sexy dancers)

woensdag 31.10.2018 20:00

Squash Radost (Brno)

(Bloody Sexy Halloween)

(Bloody Sexy Halloween)

woensdag 31.10.2018 22:00

Fléda (Brno)

(Kryštof - Jenompísničkytour 2018)

donderdag 1.11.2018 19:00 - 1.11.2018

Sono Centrum (Brno)

(Floyd Reloaded (UK/GER) Pink Floyd Experience 2018)

donderdag 1.11.2018 20:30

Laser Show Hall (Brno)

(Tomáš Klus - Spolu tour 2018)

dinsdag 30.10.2018 19:00 - 30.10.2018
donderdag 1.11.2018 19:00 - 1.11.2018
vrijdag 2.11.2018 19:00 - 2.11.2018

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Volejbal Brno - VK Euro Sitex Příbram)

zaterdag 3.11.2018 18:30

Stadion Kounicova (Brno)

(Víkend v mikrosvětě)

(Víkend v mikrosvětě)

zaterdag 3.11.2018
zondag 4.11.2018

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Cesty za sluncem)

zondag 4.11.2018

Brno

(Rande s duchem)

maandag 5.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Lukas Rieger)

woensdag 7.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Vladimír Merta & Ondřej Fencl)

woensdag 7.11.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Volejbal Brno - VK Benátky nad Jizerou)

donderdag 8.11.2018 18:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Jaroslav Hutka)

donderdag 8.11.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Týden vědy a techniky ve Vida!)

(Týden vědy a techniky ve Vida!)

zaterdag 10.11.2018 11:00

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Caveman)

maandag 31.10.2016 19:00
zaterdag 12.11.2016 17:00
zaterdag 12.11.2016 20:00
maandag 21.11.2016 19:00
woensdag 7.12.2016 19:30
maandag 19.12.2016 19:00
vrijdag 6.1.2017 19:00 - 6.1.2017
zondag 5.3.2017 19:00 - 5.3.2017
zaterdag 11.3.2017 17:00 - 11.3.2017
zaterdag 11.3.2017 20:00 - 11.3.2017
zondag 9.4.2017 17:00 - 9.4.2017
zondag 9.4.2017 20:00 - 9.4.2017
dinsdag 2.5.2017 19:00 - 2.5.2017
dinsdag 16.5.2017 19:30 - 16.5.2017
dinsdag 6.6.2017 19:00 - 6.6.2017
vrijdag 23.6.2017 19:00 - 23.6.2017
vrijdag 15.9.2017 19:00 - 15.9.2017
dinsdag 26.9.2017 19:00 - 26.9.2017
dinsdag 10.10.2017 19:00 - 10.10.2017
zaterdag 28.10.2017 19:00 - 28.10.2017
donderdag 16.11.2017 19:00 - 16.11.2017
zondag 26.11.2017 17:00 - 26.11.2017
zondag 26.11.2017 20:00 - 26.11.2017
maandag 4.12.2017 19:00 - 4.12.2017
zaterdag 16.12.2017 17:00 - 16.12.2017
zaterdag 16.12.2017 20:00 - 16.12.2017
zaterdag 13.1.2018 17:00
zaterdag 13.1.2018 20:00
zondag 4.2.2018 17:00 - 4.2.2018
zondag 4.2.2018 20:00 - 4.2.2018
zaterdag 10.2.2018 17:00 - 10.2.2018
zaterdag 10.2.2018 20:00 - 10.2.2018
zaterdag 17.3.2018 17:00 - 17.3.2018
zaterdag 17.3.2018 20:00 - 17.3.2018
vrijdag 27.4.2018 19:00 - 27.4.2018
maandag 30.4.2018 19:00 - 30.4.2018
dinsdag 8.5.2018 17:00 - 8.5.2018
woensdag 9.5.2018 19:00 - 9.5.2018
dinsdag 12.6.2018 19:00 - 12.6.2018
dinsdag 19.6.2018 19:00 - 19.6.2018
zaterdag 22.9.2018 19:00
dinsdag 25.9.2018 19:00
maandag 1.10.2018 19:00 - 1.10.2018
dinsdag 9.10.2018 19:00 - 9.10.2018
zondag 21.10.2018 17:00 - 21.10.2018
zondag 21.10.2018 20:00 - 21.10.2018
zaterdag 10.11.2018 17:00 - 10.11.2018
zaterdag 10.11.2018 20:00 - 10.11.2018

Bolek Polívka Theater (Brno)

(Katapult - Olda Říha 70. let vzhůru nohama)

dinsdag 13.11.2018 19:00

(Brno)

(Jana Boušková - harfa)

dinsdag 13.11.2018 19:30

Klooster van de Barmhartige Broeders (Brno)

(18. kolo: HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice)

woensdag 14.11.2018 18:00 - 14.11.2018

Kajot Arena (Brno)

(40 dní pěšky do Jeruzaléma - Ladislav Zibura)

woensdag 14.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser)

woensdag 14.11.2018 19:00

MusicLab (Brno)

(BSP slaví 25 let)

donderdag 15.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Bastlfest - festival kutilství)

(Bastlfest - festival kutilství)

vrijdag 16.11.2018  - zondag 18.11.2018

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Mark Tremonti)

vrijdag 16.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Plnou parou do Lednice)

zaterdag 17.11.2018

ČD Bike (Břeclav), Brno hl.n. (Brno), Lednice (Lednice)

(Kateřinská přehlídka ročníkových a přívlastkových vín)

zaterdag 17.11.2018

(Brno)

(Sametový košt vín)

zaterdag 17.11.2018 10:00

(Brno)

(Power of the 90´s)

zaterdag 17.11.2018 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(Matiné)

(Matiné)

zondag 18.11.2018 11:00

Leoš Janáček gedenkteken (Brno)

(Příhody lišky Bystroušky)

(Příhody lišky Bystroušky)

zondag 18.11.2018 15:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Budoshow 2018)

(Budoshow 2018)

zondag 18.11.2018 15:00

Laser Show Hall (Brno)

(Světová premiéra studentských oper)

(Světová premiéra studentských oper)

zondag 18.11.2018 19:00

Theater na Orlí, Muziek- en theaterlaboratorium JAMU (Brno)

(Hana Zagorová)

zondag 18.11.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Lucie 2018)

zaterdag 17.11.2018 20:00
zondag 18.11.2018 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty)

maandag 19.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Káťa Kabanova)

(Káťa Kabanova)

maandag 19.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Folklorní koncert)

(Folklorní koncert)

dinsdag 20.11.2018 19:00

De hal van het centrum van de Technische Universiteit (Brno)

(Zoči Voči)

woensdag 21.11.2018 20:00

Blijdschap (Brno)

(Spievankovo, hudebně-zábavná show pro děti)

donderdag 22.11.2018 17:00

Arbeidershuis Židenice (Brno)

(Šárka)

(Šárka)

woensdag 21.11.2018 19:00
donderdag 22.11.2018 19:00

Theater Reduta (Brno)

(Pekař - Výpověď tour 2018, support Czech It)

donderdag 22.11.2018 20:00 - 22.11.2018

Fléda (Brno)

(Brněnské Vánoce 2018)

vrijdag 23.11.2018  - zondag 23.12.2018

Moravské náměstí (Brno), náměstí Svobody (Brno), Zelný trh (Brno)

(Sborový koncert)

(Sborový koncert)

vrijdag 23.11.2018 19:00

Theater Reduta (Brno)

(JazzFest Brno: Terence Blanchard & the E-Collective)

vrijdag 23.11.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Pio Squad)

vrijdag 23.11.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Klavírní matiné)

(Klavírní matiné)

zaterdag 24.11.2018 11:00

Leoš Janáček gedenkteken (Brno)

(Škampovo kvarteto)

(Škampovo kvarteto)

zaterdag 24.11.2018 15:00

Villa Löw-Beer (Brno)

(Osud)

(Osud)

zaterdag 24.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Mahen Theater (Brno)

(Abraxas)

zaterdag 24.11.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Víkendové labodílny: Vysoké napětí)

(Víkendové labodílny: Vysoké napětí)

zaterdag 6.10.2018
zondag 7.10.2018
zaterdag 13.10.2018
zondag 14.10.2018
zaterdag 20.10.2018
zondag 21.10.2018
zaterdag 27.10.2018
zondag 28.10.2018
zaterdag 3.11.2018
zondag 4.11.2018
zaterdag 10.11.2018
zondag 11.11.2018
zaterdag 17.11.2018
zondag 18.11.2018
zaterdag 24.11.2018
zondag 25.11.2018

VIDA! Wetenschapscentrum - wetenschappelijk attractiepark (Brno)

(Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá!)

zondag 25.11.2018 10:00

Universiteitsbioscoop Scala (Brno)

(Klavírní recitál Jitky Čechové)

(Klavírní recitál Jitky Čechové)

zondag 25.11.2018 11:00

Theater Reduta (Brno)

(Čiperkové)

zondag 25.11.2018 15:00

Cultureel Huis Rubín (Brno)

(Klavírní reciál)

(Klavírní reciál)

zondag 25.11.2018 15:00

Villa Tugendhat - functionalistisch huis (Brno)

(Věc Makropulos)

(Věc Makropulos)

zondag 25.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(JazzFest Brno: Richard Bona Group)

zondag 25.11.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Počátek románu, Rákoš Rákoczy)

(Počátek románu, Rákoš Rákoczy)

vrijdag 23.11.2018 19:00
maandag 26.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Mahen Theater (Brno)

(Folklórní koncert - Musica Folklorica)

(Folklórní koncert - Musica Folklorica)

maandag 26.11.2018 19:00

Theater Reduta (Brno)

(Bittová, Dusilová, Načeva: Spolu)

maandag 26.11.2018 19:30 - 26.11.2018

Sono Centrum (Brno)

(Příhody lišky Bystroušky - Slavnostní zahájení festivalu)

dinsdag 27.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Libuše)

(Libuše)

dinsdag 27.11.2018 19:00

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(Zemětřesení 2018 - Tour po 25 letech)

dinsdag 27.11.2018 19:00 - 27.11.2018

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Pavel Šporcl: Vánoce - Generali Tour 2018)

dinsdag 27.11.2018 19:00

Sono Centrum (Brno)

(Opery posluchačů HF JAMU)

(Opery posluchačů HF JAMU)

woensdag 28.11.2018 19:00

Theater na Orlí, Muziek- en theaterlaboratorium JAMU (Brno)

(Miroslav Donutil - Na kus řeči)

woensdag 28.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Lenny)

woensdag 28.11.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Koncert orchestru Janáčkovy opery NdB)

(Koncert orchestru Janáčkovy opery NdB)

donderdag 29.11.2018 19:00

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(David Stypka a Bandjeez)

donderdag 29.11.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Žalman & Spol 50 let na scéně)

donderdag 29.11.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Zápisník zmizelého)

(Zápisník zmizelého)

vrijdag 30.11.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Mahen Theater (Brno)

(Komponovaný pořad HF JAMU)

(Komponovaný pořad HF JAMU)

zaterdag 1.12.2018 11:00

Brno

(Folklórní koncert - Valašský soubor Kašava)

(Folklórní koncert - Valašský soubor Kašava)

zaterdag 1.12.2018 15:00

Nationaal Theater in Brno - Mahen Theater (Brno)

(Koncert od baroka po jazz pro 4 saxofony)

zaterdag 1.12.2018 18:30

Klooster van de Barmhartige Broeders (Brno)

(Smokie - The symphony tour 2018)

zaterdag 1.12.2018 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Její pastorkyňa)

(Její pastorkyňa)

zaterdag 1.12.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Torr + Root)

zaterdag 1.12.2018 20:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Cesty za sluncem)

zondag 2.12.2018

Brno

(Matiné - Pavel Haas Quartet)

(Matiné - Pavel Haas Quartet)

zondag 2.12.2018 11:00

Theater Reduta (Brno)

(Moravská lidová poezie v písních)

(Moravská lidová poezie v písních)

zondag 2.12.2018 15:00

Villa Tugendhat - functionalistisch huis (Brno)

(Master´s hammer)

zondag 2.12.2018 18:00

Sono Centrum (Brno)

(Koncert velikánů swingu (Ježek, Miller, Gershwin))

zondag 2.12.2018 18:00

Cultureel Huis Rubín (Brno)

(Z mrtvého domu)

(Z mrtvého domu)

zondag 2.12.2018 19:00

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(Hradišťan & Jiří Pavlica)

maandag 3.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Klavírní recitál Thomase Adèse)

(Klavírní recitál Thomase Adèse)

maandag 3.12.2018 19:00

Theater Reduta (Brno)

(Revocation (US) + Archspire (CA))

maandag 3.12.2018 19:00

Club Melodka (Brno)

(Koncert Filharmonie Brno)

(Koncert Filharmonie Brno)

dinsdag 4.12.2018 19:00

Stadion Kounicova (Brno)

(Výlety páně Broučkovy)

(Výlety páně Broučkovy)

woensdag 5.12.2018 19:00

Nationaal Theater in Brno - Janáček Opera (Brno)

(Visací zámek, vVýroční koncert 36 let VZ, speciální host: Plexis)

(Visací zámek, vVýroční koncert 36 let VZ, speciální host: Plexis)

woensdag 5.12.2018 19:30

Fléda (Brno)

(Trautenberk Jemnosvět tour 2018)

donderdag 6.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Vilém Veverka & Barbara M. Willi & Marek Štryncl)

donderdag 6.12.2018 19:30

Klooster van de Barmhartige Broeders (Brno)

(Kapitán Demo)

zaterdag 27.1.2018 20:00
vrijdag 7.12.2018 20:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Lollipopz Bambule Tour 2018)

zaterdag 8.12.2018 16:00

Cultureel Huis Rubín (Brno)

(Flamenco - Palabra y gesto)

zaterdag 8.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Mass)

(Mass)

zaterdag 8.12.2018 19:30 - 8.12.2018

Kajot Arena (Brno)

(Vánoční koncert Evy Pilarové, host Tomáš Ringel)

maandag 10.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Partička)

woensdag 17.2.2016 17:30 - 17.2.2016
woensdag 17.2.2016 20:00 - 17.2.2016
dinsdag 14.2.2017 17:30 - 14.2.2017
dinsdag 14.2.2017 20:00 - 14.2.2017
maandag 15.1.2018 17:30 - 15.1.2018
maandag 15.1.2018 20:00 - 15.1.2018
maandag 10.12.2018 17:30 - 10.12.2018
maandag 10.12.2018 20:00 - 10.12.2018

Orea Hotel Voroněž I (Brno)

(Jelen tour 2018)

maandag 10.12.2018 20:00

Sono Centrum (Brno)

(The plastic people of the universe a Zuby nehty)

woensdag 12.12.2018 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Celebrity s.r.o.)

woensdag 12.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Il volo - Notte magica)

donderdag 13.12.2018 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Xindl X Sexy Exity Tour 2018)

donderdag 13.12.2018 19:30

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Štístko a Poupěnka - Jedeme na výlet)

zondag 18.11.2018 10:00
zaterdag 15.12.2018 10:00

Universiteitsbioscoop Scala (Brno)

(Rybičky 48, speciální vánoční koncert, křest desky Best fuck off!)

zaterdag 15.12.2018 19:00

(Brno)

(The Sweet (UK))

(The Sweet (UK))

zaterdag 15.12.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Eric Clapton Tribute w/ Cliff Stevens (CA))

vrijdag 14.12.2018 20:00
zaterdag 15.12.2018 21:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Vím, že víš, že vím)

woensdag 9.12.2015 19:00
woensdag 23.3.2016 19:00
dinsdag 20.9.2016 19:00
vrijdag 16.6.2017 19:00
dinsdag 22.5.2018 19:00
zondag 16.12.2018 19:00
maandag 17.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Bílé vánoce Lucie Bílé II)

maandag 17.12.2018 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Volejbal Brno - VK Lvi Praha)

donderdag 20.12.2018 18:30

Stadion Kounicova (Brno)

(Laďa Kerndl - Vánoční koncert)

donderdag 21.12.2017 19:30
donderdag 20.12.2018 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Petra Janů - Vánoční koncert se Symfonickým orchestrem)

(Petra Janů - Vánoční koncert se Symfonickým orchestrem)

vrijdag 21.12.2018 20:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Adventní gospely 2018 Stella Jones & The Christmas Singers)

zondag 23.12.2018 20:30

Sono Centrum (Brno)

(Pozdní sběr - 18 let na scéně, speciální host Lehká Noha)

(Pozdní sběr - 18 let na scéně, speciální host Lehká Noha)

woensdag 26.12.2018 19:00 - 26.12.2018

Šelepka (Brno)

(Caveman)

woensdag 27.1.2010 19:30
zondag 27.1.2013 19:30
zondag 24.2.2013 19:30
maandag 30.12.2013 19:30
zondag 26.1.2014 19:30
dinsdag 30.12.2014 19:30
dinsdag 29.12.2015 19:30
zondag 31.1.2016 19:30
dinsdag 16.2.2016 19:30
woensdag 6.4.2016 19:30
woensdag 28.12.2016 19:30
dinsdag 24.1.2017 19:30 - 24.1.2017
dinsdag 28.2.2017 19:30 - 28.2.2017
woensdag 19.4.2017 19:30 - 19.4.2017
woensdag 27.12.2017 19:30 - 27.12.2017
dinsdag 23.1.2018 19:30 - 23.1.2018
woensdag 28.3.2018 19:30 - 28.3.2018
maandag 16.4.2018 19:30 - 16.4.2018
donderdag 27.12.2018 19:30 - 27.12.2018

Cultureel Huis Rubín (Brno)

(Karkulka a červený balónek)

donderdag 31.12.2015 19:00
zaterdag 31.12.2016 19:00
zaterdag 30.12.2017 12:00
zondag 30.12.2018 12:00

Huis Bij de rode os - galerie (Brno)

(Glenn Miller Orchestra tour 2019)

zondag 13.1.2019 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Dokonalá svatba)

donderdag 17.1.2019 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Persistence tour 2019)

zondag 20.1.2019 17:00

Sono Centrum (Brno)

(Čínský národní cirkus 2019 - The great wall)

woensdag 23.1.2019 19:00

(Brno)

(Duo Jamaha - Život je dar tour 2019)

donderdag 24.1.2019 18:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Inekafe - 20 rokov vitaj! Tour špeciál (1998-2018))

vrijdag 25.1.2019 20:00

Squash Radost (Brno)

(Příště ho zabiju sám!)

woensdag 30.1.2019 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Rocksymphony II tour 2019)

donderdag 31.1.2019 20:00

Laser Show Hall (Brno)

(The Animals and Friends (UK))

vrijdag 1.2.2019 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Sněhurka na ledě)

zaterdag 2.2.2019 17:00

Kajot Arena (Brno)

(Koncert Barocco sempre giovane, Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala)

zondag 10.2.2019 19:30

Vergaderingshuis (Brno)

(Turné The Dire Straits Experience 2019)

donderdag 21.2.2019 19:00

Laser Show Hall (Brno)

(Černohorské šlápoty)

vrijdag 22.2.2019 20:00 - zaterdag 23.2.2019 21:00

Palackého náměstí (Brno)

(Natěrač)

woensdag 27.2.2019 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(The Australian Pink Floyd Show)

woensdag 27.2.2019 20:00

Kajot Arena (Brno)

(10. Brněnský Beatfest - Vzpomínka na Oldu Veselého)

donderdag 28.2.2019 18:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Michal Pavlíček a Monika Načeva)

donderdag 28.2.2019 19:00

Mersey Music Pub (Brno)

(Lord of the Dance - Dangerous Games: Tour 2019)

zaterdag 2.3.2019 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Z Husovic do Husovic)

zaterdag 9.3.2019 6:00 - 9.3.2019

Brno

(Tři mušketýři)

vrijdag 15.2.2019 19:00
zaterdag 16.2.2019 14:00
zaterdag 16.2.2019 19:00
zondag 17.2.2019 14:00
vrijdag 22.2.2019 19:00
zaterdag 23.2.2019 14:00
zaterdag 23.2.2019 19:00
zondag 24.2.2019 14:00
vrijdag 8.3.2019 19:00
zaterdag 9.3.2019 14:00
zaterdag 9.3.2019 19:00
zondag 10.3.2019 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(XFN 18)

zaterdag 16.3.2019 19:00

Kajot Arena (Brno)

(Traktor - Šachoffnice tour 2019)

zaterdag 16.3.2019 19:30 - 16.3.2019

(Brno)

(Návštěvní den u Miloslava Šimka)

woensdag 20.3.2019 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Jethro tull 50th anniversary tour)

zaterdag 23.3.2019 20:00

Jaarbeurzen Brno (Brno)

(Dva nahatý chlapi)

woensdag 27.3.2019 20:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Pochod Medláneckých ježibab)

zaterdag 6.4.2019 6:30 - 6.4.2019

Brno

(Neal Morse Band (USA))

zondag 7.4.2019 20:00

Sono Centrum (Brno)

(Lesnickým Slavínem)

vrijdag 12.4.2019 20:00 - zaterdag 13.4.2019 21:00

Brno

(Vivaldianno - Reloaded)

vrijdag 12.4.2019 20:00

(Brno)

(Muž se železnou maskou)

vrijdag 15.3.2019 19:00
zaterdag 16.3.2019 14:00
zaterdag 16.3.2019 19:00
zondag 17.3.2019 14:00
vrijdag 22.3.2019 19:00
zaterdag 23.3.2019 14:00
zaterdag 23.3.2019 19:00
zondag 24.3.2019 14:00
vrijdag 29.3.2019 20:00
zaterdag 30.3.2019 15:00
zaterdag 30.3.2019 20:00
zondag 31.3.2019 14:00
vrijdag 5.4.2019 19:00
zaterdag 6.4.2019 14:00
zaterdag 6.4.2019 19:00
zondag 7.4.2019 14:00
vrijdag 12.4.2019 19:00
zaterdag 13.4.2019 14:00
zaterdag 13.4.2019 19:00
zondag 14.4.2019 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Piaf The Show (FR))

(Piaf The Show (FR))

donderdag 25.4.2019 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Attack Metal)

vrijdag 26.4.2019 19:00

Cultuurcentrum Semilasso (Brno)

(Vycházka ke Dni Země)

zaterdag 27.4.2019 10:00

Brno

(Cestami hrázného Františka Šikuly 2019)

zaterdag 27.4.2019 10:00

Brno

(Kleopatra)

zaterdag 17.2.2018 14:00
zaterdag 17.2.2018 18:00
zondag 18.2.2018 14:00
zaterdag 24.2.2018 14:00
zaterdag 24.2.2018 18:00
zondag 25.2.2018 14:00
zaterdag 3.3.2018 14:00
zaterdag 3.3.2018 18:00
zondag 4.3.2018 14:00
zaterdag 10.3.2018 14:00
zaterdag 10.3.2018 18:00
zondag 11.3.2018 14:00
vrijdag 3.5.2019 18:00
zaterdag 4.5.2019 14:00
zaterdag 4.5.2019 18:00
zondag 5.5.2019 14:00
vrijdag 10.5.2019 18:00
zaterdag 11.5.2019 14:00
zaterdag 11.5.2019 18:00
zondag 12.5.2019 14:00

Laser Show Hall (Brno)

(Alexandrovci - European Tour 2019)

zondag 19.5.2019 15:00
zondag 19.5.2019 20:00

Kajot Arena (Brno)

(Habera & Team 2019 Tour)

woensdag 22.5.2019 19:30

Kajot Arena (Brno)

(Okolím studánek Brna)

zaterdag 25.5.2019 6:30 - 25.5.2019

Brno

(Creedence Clearwater Revived (UK))

vrijdag 31.5.2019 19:30

Sono Centrum (Brno)

(Krajem Pohádky máje)

zaterdag 1.6.2019 6:00 - 1.6.2019

Brno

(Brno Hard! - Debustrol, Limetal, Krucipüsk)

vrijdag 14.6.2019 17:30

Sono Centrum (Brno)

(Pochod okolo Pekárny - podzimní výšlap Jihomoravské oblasti KČT)

zaterdag 22.9.2018 7:30 - 22.9.2018
zaterdag 21.9.2019 7:30 - 21.9.2019

Brno

(Kolem Svratky - Toulavý kočárek 2019)

zaterdag 21.9.2019 10:00

Brno

(Noční turistický pochod v okolí Ořešína)

zaterdag 21.9.2019 20:00

Brno

(Jede Kudrna okolo Brna - IML)

zaterdag 29.9.2018 6:30 - zondag 30.9.2018 17:00
zaterdag 28.9.2019 6:30 - zondag 29.9.2019 18:00

Brno

(Pochod s chutí 2019)

zaterdag 28.9.2019 9:00 - 28.9.2019

Brno

(Cesty za sluncem)

zondag 13.10.2019

Brno

(Cesty za sluncem)

zondag 10.11.2019

Staré zámky u Líšně - prehistorisch fort (Brno)

Gevonden zoekresultaten: 197

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 391 times