Vakantie in Tsjechië:CZeCOTTourmapsOost BohemenUNESCOActieve vakantieVerkeersregelingen

skočit na navigaci | skočit na obsah


niet aangemeld
Aanmelden
kies uw taal: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kutná Hora.
fotografie: vorige | volgende

nahoru ^


Kutná Hora - Evenementen agenda

Aanbevolen evenementen

(Pochod za malínským křenem)

(Pochod za malínským křenem)

vrijdag 5.10.2018  - zaterdag 6.10.2018

Kutná Hora

(Čokoládová degustace pro odvážné)

zaterdag 13.10.2018 20:00

Museum van chocolade en chocoladefabriek Lidka (Kutná Hora)

(Svatomartinský průvod)

zondag 11.11.2018 17:00

Kutná Hora

(Světáci)

zondag 31.12.2017 19:00
zaterdag 6.1.2018 19:00
dinsdag 27.3.2018 19:00
maandag 12.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

Evenement opzoeken

(Poslední místo člověka - pohřby, hroby a hrobky)

(Poslední místo člověka - pohřby, hroby a hrobky)

zondag 1.4.2018  - vrijdag 30.11.2018

Hrádek - Tsjechisch zilvermuseum en middeleeuwse zilvermijn (Kutná Hora)

(Prvorepublikové reminiscence)

zondag 10.6.2018  - woensdag 31.10.2018

(Kutná Hora)

(Richard Knot - Bez erotiky)

(Richard Knot - Bez erotiky)

vrijdag 24.8.2018  - woensdag 31.10.2018

Galerie en boekhandel Kosmas (Kutná Hora)

(Architektura 1918 - 2018)

(Architektura 1918 - 2018)

zaterdag 1.9.2018  - woensdag 31.10.2018

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Varhany v Kutné Hoře)

donderdag 6.9.2018  - dinsdag 4.12.2018

(Kutná Hora)

(XVIII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

(XVIII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

vrijdag 7.9.2018  - zondag 28.10.2018

Felix Jenewein-galerie (Kutná Hora)

(Petr Kameníček - řezby ze dřeva)

zondag 9.9.2018  - vrijdag 30.11.2018

Hrádek - Tsjechisch zilvermuseum en middeleeuwse zilvermijn (Kutná Hora)

(Studio Revír)

zondag 23.9.2018  - 3.2.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Micl)

zondag 23.9.2018  - 3.2.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Kristýna Erbenová)

zondag 23.9.2018  - 3.2.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Dialogy - Nová londýnská malba)

zondag 23.9.2018  - 3.2.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Očima generací)

vrijdag 28.9.2018  - zondag 21.10.2018

Verenigingshuis - tentoonstellingsruimten (Kutná Hora)

(Český stát a jeho symboly)

donderdag 4.10.2018  - vrijdag 30.11.2018

Tyls Huis (Kutná Hora)

(Codices illustres)

donderdag 4.10.2018  - vrijdag 30.11.2018

Hrádek - Tsjechisch zilvermuseum en middeleeuwse zilvermijn (Kutná Hora)

(Výstava Ateliéru pro kočku)

(Výstava Ateliéru pro kočku)

maandag 8.10.2018  - zondag 21.10.2018

Verenigingshuis - tentoonstellingsruimten (Kutná Hora)

(Skjern Garden - Pochodující dechový orchestr)

dinsdag 16.10.2018 11:30 - 16.10.2018

Kutná Hora

(Středověké dolování v Kutné Hoře)

dinsdag 16.10.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Georges Bizet - Carmen: Velkoplošná DVD projekce)

dinsdag 16.10.2018 18:00

(Kutná Hora)

(4Tet)

woensdag 17.10.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Láska bez hranic)

woensdag 17.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Vystoupení skupin žáků literárně-dramatického oboru ZUŠ)

donderdag 18.10.2018 18:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Úsměvy smutných mužů)

zaterdag 28.7.2018 20:00
donderdag 9.8.2018 20:00
zaterdag 25.8.2018 20:00
woensdag 3.10.2018 19:00
donderdag 18.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Halloween)

vrijdag 19.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Našrot)

vrijdag 19.10.2018 21:00

(Kutná Hora)

(Aktivní umění - mezigenerační program pro rodiny k dílu Vladimíra Boudníka)

zaterdag 20.10.2018 13:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Camille Saint-Saëns - Samson a Dalila)

zaterdag 20.10.2018 18:45

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Zlomor + hosté)

zaterdag 20.10.2018 21:00

(Kutná Hora)

(Mše k výročí posvěcení chrámu)

zondag 21.10.2018 9:00

St. Jakobuskerk (Kutná Hora)

(Běh pro republiku)

zondag 21.10.2018 14:00

Kutná Hora

(Čarodějovy hodiny)

zondag 21.10.2018 16:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Listování - Kluk z kostek (Keith Stuart))

(Listování - Kluk z kostek (Keith Stuart))

zondag 21.10.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Ticho před bouří)

zondag 21.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Mediální gramotnost)

dinsdag 23.10.2018 16:00

(Kutná Hora)

(Koncert věnovaný výročí založení republiky)

dinsdag 23.10.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Veletrh studijních a učebních oborů)

(Veletrh studijních a učebních oborů)

woensdag 24.10.2018 9:00 - 24.10.2018

(Kutná Hora)

(Kutná Hora 1918 - 1938)

woensdag 24.10.2018 17:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Dinosaurus u Mezholez)

woensdag 24.10.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - Putování vlakem z Čech až do Pekingu)

woensdag 24.10.2018 19:00

(Kutná Hora)

(David Koller - Acoustic Tour 2018)

woensdag 24.10.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Koncert věnovaný výročí založení republiky)

donderdag 25.10.2018 18:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Nebezpečná laskavost)

donderdag 25.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(USPS Tyl a Městská hudba Františka Kmocha)

(USPS Tyl a Městská hudba Františka Kmocha)

donderdag 25.10.2018 19:00

St. Barbarakerk (Kutná Hora)

(Kutná Hora ve 20. století - 1. díl)

vrijdag 26.10.2018 17:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Robert Hlavatý duo)

(Robert Hlavatý duo)

vrijdag 26.10.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Paddy and The Rats (Maďarsko))

vrijdag 26.10.2018 21:00

(Kutná Hora)

(100 hodin pro republiku - tichá modlitba v kostele sv. Jakuba)

vrijdag 28.9.2018 21:00 - zaterdag 29.9.2018 17:00
vrijdag 5.10.2018 21:00 - zaterdag 6.10.2018 17:00
vrijdag 12.10.2018 21:00 - zaterdag 13.10.2018 17:00
vrijdag 19.10.2018 21:00 - zaterdag 20.10.2018 17:00
vrijdag 26.10.2018 21:00 - zaterdag 27.10.2018 17:00

St. Jakobuskerk (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy: Šaloun - dotek osudu)

zaterdag 27.10.2018 16:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Móda v trysku století)

(Móda v trysku století)

zaterdag 27.10.2018 17:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Halloweenské odpoledne)

(Halloweenské odpoledne)

zaterdag 27.10.2018 17:30

Kutná Hora

(Giacomo Puccini - Děvče ze Západu)

zaterdag 27.10.2018 18:45

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Velká ochutnávka českých bean-to-bar čokolád)

zaterdag 27.10.2018 20:00

Museum van chocolade en chocoladefabriek Lidka (Kutná Hora)

(Rybičky 48 best (fuck) off tour)

zaterdag 27.10.2018 20:00

(Kutná Hora)

(Ibiza Evolution - Halloween Circus)

(Ibiza Evolution - Halloween Circus)

zaterdag 27.10.2018 21:00

Planet music (Kutná Hora)

(Elysium, Fatality, Awrizis, Koloss)

zaterdag 27.10.2018 21:00

(Kutná Hora)

(Šaloun - dotek osudu)

zondag 28.10.2018  - 24.2.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Den Středočeského kraje)

(Den Středočeského kraje)

zondag 28.10.2018

Hrádek - Tsjechisch zilvermuseum en middeleeuwse zilvermijn (Kutná Hora), Stenen Huis - museum (Kutná Hora), Tyls Huis (Kutná Hora)

(Všichni naši prezidenti)

zondag 28.10.2018  - vrijdag 23.11.2018

Verenigingshuis - tentoonstellingsruimten (Kutná Hora)

(100 růží pro Lidku!)

zondag 28.10.2018  - vrijdag 23.11.2018

Museum van chocolade en chocoladefabriek Lidka (Kutná Hora)

(Slavnostní bohoslužba ke 100. výročí založení ČSR)

zondag 28.10.2018 10:00

St. Jakobuskerk (Kutná Hora)

(Prozpívejme Kutné Hoře)

zondag 28.10.2018 10:00 - 28.10.2018

Kutná Hora

(Když draka bolí hlava)

zondag 28.10.2018 17:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Hovory s TGM)

zondag 28.10.2018 20:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Z české hudby - slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československa)

zondag 28.10.2018 21:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Malování triček, tašek - technika sítotisk)

maandag 29.10.2018 10:30 - 29.10.2018

Jongerencentrum (Kutná Hora)

(Halloweenské kuchtění)

maandag 29.10.2018 15:00 - 29.10.2018

Jongerencentrum (Kutná Hora)

(Prázdninové tvoření)

dinsdag 30.10.2018 9:30 - 30.10.2018

Jongerencentrum (Kutná Hora)

(Ze života středověkých horníků)

dinsdag 30.10.2018 15:00

(Kutná Hora)

(Red five point star (Slovinsko))

dinsdag 30.10.2018 21:00

(Kutná Hora)

(Strašidelné pověsti)

woensdag 31.10.2018 15:30

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Johnny English znovu zasahuje)

woensdag 31.10.2018 19:00

Bioscoop De Blauwe Kruis (Kutná Hora)

(Pravidelné prohlídky města s průvodcem)

dinsdag 7.8.2018 10:00
woensdag 8.8.2018 10:00
donderdag 9.8.2018 10:00
vrijdag 10.8.2018 10:00
zaterdag 11.8.2018 10:00
zondag 12.8.2018 10:00
maandag 13.8.2018 10:00
dinsdag 14.8.2018 10:00
woensdag 15.8.2018 10:00
donderdag 16.8.2018 10:00
vrijdag 17.8.2018 10:00
zaterdag 18.8.2018 10:00
zondag 19.8.2018 10:00
maandag 20.8.2018 10:00
dinsdag 21.8.2018 10:00
woensdag 22.8.2018 10:00
donderdag 23.8.2018 10:00
vrijdag 24.8.2018 10:00
zaterdag 25.8.2018 10:00
zondag 26.8.2018 10:00
maandag 27.8.2018 10:00
dinsdag 28.8.2018 10:00
woensdag 29.8.2018 10:00
donderdag 30.8.2018 10:00
vrijdag 31.8.2018 10:00
woensdag 5.9.2018 10:00
donderdag 6.9.2018 10:00
vrijdag 7.9.2018 10:00
zaterdag 8.9.2018 10:00
zondag 9.9.2018 10:00
maandag 10.9.2018 10:00
dinsdag 11.9.2018 10:00
woensdag 12.9.2018 10:00
donderdag 13.9.2018 10:00
vrijdag 14.9.2018 10:00
zaterdag 15.9.2018 10:00
zondag 16.9.2018 10:00
maandag 17.9.2018 10:00
dinsdag 18.9.2018 10:00
woensdag 19.9.2018 10:00
donderdag 20.9.2018 10:00
vrijdag 21.9.2018 10:00
zaterdag 22.9.2018 10:00
zondag 23.9.2018 10:00
maandag 24.9.2018 10:00
dinsdag 25.9.2018 10:00
woensdag 26.9.2018 10:00
donderdag 27.9.2018 10:00
vrijdag 28.9.2018 10:00
zaterdag 29.9.2018 10:00
zondag 30.9.2018 10:00
maandag 1.10.2018 11:00 - 1.10.2018
dinsdag 2.10.2018 11:00 - 2.10.2018
woensdag 3.10.2018 11:00 - 3.10.2018
donderdag 4.10.2018 11:00 - 4.10.2018
vrijdag 5.10.2018 11:00 - 5.10.2018
zaterdag 6.10.2018 11:00 - 6.10.2018
zondag 7.10.2018 11:00 - 7.10.2018
maandag 8.10.2018 11:00 - 8.10.2018
dinsdag 9.10.2018 11:00 - 9.10.2018
woensdag 10.10.2018 11:00 - 10.10.2018
donderdag 11.10.2018 11:00 - 11.10.2018
vrijdag 12.10.2018 11:00 - 12.10.2018
zaterdag 13.10.2018 11:00 - 13.10.2018
zondag 14.10.2018 11:00 - 14.10.2018
maandag 15.10.2018 11:00 - 15.10.2018
dinsdag 16.10.2018 11:00 - 16.10.2018
woensdag 17.10.2018 11:00 - 17.10.2018
donderdag 18.10.2018 11:00 - 18.10.2018
vrijdag 19.10.2018 11:00 - 19.10.2018
zaterdag 20.10.2018 11:00 - 20.10.2018
zondag 21.10.2018 11:00 - 21.10.2018
maandag 22.10.2018 11:00 - 22.10.2018
dinsdag 23.10.2018 11:00 - 23.10.2018
woensdag 24.10.2018 11:00 - 24.10.2018
donderdag 25.10.2018 11:00 - 25.10.2018
vrijdag 26.10.2018 11:00 - 26.10.2018
zaterdag 27.10.2018 11:00 - 27.10.2018
zondag 28.10.2018 12:00 - 28.10.2018
maandag 29.10.2018 12:00 - 29.10.2018
dinsdag 30.10.2018 11:00 - 30.10.2018
woensdag 31.10.2018 11:00 - 31.10.2018
donderdag 1.11.2018 11:00 - 1.11.2018

Italiaans Hof (Kutná Hora)

(Slavnost všech svatých)

donderdag 1.11.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Sestry Havelkovy a Zdenka Procházková - 100 let první republiky)

donderdag 1.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(The Lettners)

donderdag 1.11.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Vzpomínka na všechny věrné zemřelé)

vrijdag 2.11.2018 17:00

(Kutná Hora)

(Benefiční koncert Nadace Mikuláše Daczického z Heslova)

vrijdag 2.11.2018 19:00

St. Jan Nepomukkerk (Kutná Hora)

(Zlomatka)

vrijdag 27.4.2018 19:00
zaterdag 12.5.2018 19:00
vrijdag 2.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Četníci a četnické humoresky)

zaterdag 21.4.2018 18:00
zaterdag 3.11.2018 18:00

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Requiem za zemřelé)

zondag 4.11.2018 15:00

St. Jakobuskerk (Kutná Hora)

(Zlatovláska)

zondag 4.11.2018 15:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Spojeni hudbou)

maandag 5.11.2018 18:00

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Už je tady zas!)

maandag 5.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(PhDr. Radko Šťastný (1928 - 2013) - Dvojí Výročí)

woensdag 7.11.2018 18:00

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Serpencia, Tempus)

vrijdag 9.11.2018 20:00

St. Jan Nepomukkerk (Kutná Hora)

(Svatomartinské hody)

zondag 11.11.2018 11:11 - 11.11.2018

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Setkání pamětníků kutnohorské čokoládovny)

zondag 11.11.2018 15:00

Kutná Hora

(Svatomartinský průvod)

zondag 11.11.2018 17:00

Kutná Hora

(Světáci)

zondag 31.12.2017 19:00
zaterdag 6.1.2018 19:00
dinsdag 27.3.2018 19:00
maandag 12.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(The easy english theatre)

dinsdag 13.11.2018 9:30
dinsdag 13.11.2018 11:00

(Kutná Hora)

(85 let Tylova divadla v Kutné Hoře)

dinsdag 13.11.2018 18:00

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Výlet)

woensdag 14.11.2018 10:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Martinská kavárnička)

woensdag 16.11.2016 14:00
woensdag 15.11.2017 14:00
woensdag 14.11.2018 14:00

(Kutná Hora)

(Co nikdo neví)

woensdag 14.11.2018 19:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Akademie komorní hudby)

woensdag 14.11.2018 19:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Od cestování ke stopování vlků v Krušných horách)

donderdag 15.11.2018 18:00

Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Jiří Černý - Rockování)

(Jiří Černý - Rockování)

donderdag 15.11.2018 19:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Slza - Holomráz tour 2018)

donderdag 15.11.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Pěvecký Sbor Vox Bohemica - Viktor Darebný a Jiří Kuchválek)

vrijdag 16.11.2018 18:00

Klooster van Sedlec met de kathedraal van Maria-Tenhemelopneming en Johannes de Doper (Kutná Hora)

(Nezapomenutelné písně, na které se zapomnělo)

vrijdag 16.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Vycházka zeměpisného a vlastivědného sdružení)

zaterdag 17.11.2018 0:00

Kutná Hora

(První pomoc u malých dětí)

zaterdag 17.11.2018 9:00 - 17.11.2018

Jungmannovo náměstí (Kutná Hora)

(Transformace malby)

zaterdag 17.11.2018 10:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Pomníky a zapomníky - Anno domini 1918)

zaterdag 17.11.2018 16:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Oslava 17. listopadu)

zaterdag 17.11.2018 16:30

Italiaans Hof (Kutná Hora)

(XXI. benefiční ples - cesta životem bez bariér)

zaterdag 17.11.2018 20:00

(Kutná Hora)

(Hurvínkova cesta do tramtárie)

zondag 18.11.2018 15:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem)

zondag 18.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Jakub Smolík)

donderdag 17.11.2011
donderdag 18.1.2018 19:00
woensdag 21.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - Gran Canaria)

woensdag 21.11.2018 19:00

(Kutná Hora)

(Jsem tvá)

woensdag 21.11.2018 19:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Jaromír Nohavica)

donderdag 22.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Ve starém skladu se svítí!)

vrijdag 16.3.2018 18:00
vrijdag 23.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Adventní jarmark)

(Adventní jarmark)

zaterdag 24.11.2018 12:00

Zámecká (Kutná Hora)

(Všední gesto - Adriena Šimotová)

zaterdag 24.11.2018 13:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Koncert sopranistky Jany Veberové)

zaterdag 24.11.2018 16:00

Klooster van Sedlec met de kathedraal van Maria-Tenhemelopneming en Johannes de Doper (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Jiří Sozanský - Signum Actus)

zaterdag 24.11.2018 16:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Práce na papíře ze sbírek gask: Tajemná tvář)

zaterdag 24.11.2018 16:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Pekař - Výpověď tour 2018: Křest alba, support Czech it)

zaterdag 24.11.2018 20:00

Planet music (Kutná Hora)

(Jak se Honza učil čarovat)

dinsdag 27.11.2018 10:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Berlínská noc v režii Jonase Kaufmanna - velkoplošná DVD projekce)

dinsdag 27.11.2018 18:00

(Kutná Hora)

(Křídlovanka a Jožka Šmukař)

woensdag 28.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Kyselé Vánoce)

woensdag 28.11.2018 19:00

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Vánoční výstava v domově Barbora)

dinsdag 27.11.2018 13:00 - 27.11.2018
woensdag 28.11.2018 8:00 - 28.11.2018
donderdag 29.11.2018 8:00 - 29.11.2018

Kutná Hora

(Já sním o vánocích - koncert orchestru Jaroslava Ježka)

donderdag 29.11.2018 18:00

St. Jan Nepomukkerk (Kutná Hora)

(Já sním o vánocích - vánoční výstava)

vrijdag 30.11.2018  - dinsdag 1.1.2019

St. Jan Nepomukkerk (Kutná Hora)

(Písnička pro superhvězdu)

vrijdag 20.4.2018 18:00
vrijdag 4.5.2018 18:00
vrijdag 30.11.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Párování rumů s čokoládou)

vrijdag 30.11.2018 20:00

Museum van chocolade en chocoladefabriek Lidka (Kutná Hora)

(Záskok)

maandag 28.4.2014 19:00
zaterdag 1.12.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Mikulášská vánočka - tradiční Mikulášská pohádka s nadílkou)

woensdag 5.12.2018 17:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Hrdý Budžes)

woensdag 19.9.2012 19:00
zaterdag 8.12.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(Kurz Alfa)

donderdag 4.10.2018 19:00 - 4.10.2018
donderdag 11.10.2018 19:00 - 11.10.2018
donderdag 18.10.2018 19:00 - 18.10.2018
donderdag 25.10.2018 19:00 - 25.10.2018
donderdag 1.11.2018 19:00 - 1.11.2018
donderdag 8.11.2018 19:00 - 8.11.2018
donderdag 15.11.2018 19:00 - 15.11.2018
donderdag 22.11.2018 19:00 - 22.11.2018
donderdag 29.11.2018 19:00 - 29.11.2018
donderdag 6.12.2018 19:00 - 6.12.2018
donderdag 13.12.2018 19:00 - 13.12.2018

(Kutná Hora)

(Senior v kyberprostoru)

(Senior v kyberprostoru)

woensdag 19.12.2018 9:00 - 19.12.2018

Barborská (Kutná Hora)

(Adventní podvečery při svíčkách)

(Adventní podvečery při svíčkách)

zondag 2.12.2018 16:00 - 2.12.2018
zondag 9.12.2018 16:00 - 9.12.2018
zondag 16.12.2018 16:00 - 16.12.2018
zaterdag 22.12.2018 16:00 - 22.12.2018

Italiaans Hof (Kutná Hora), St. Jan Nepomukkerk (Kutná Hora), Huis van Dačický - Educatief en presentatiecentrum van het cultureel erfgoed van UNESCO (Kutná Hora)

(Až příliš štědrý večer)

maandag 31.12.2018 19:00

Stadstheater van J.K. Tyl (Kutná Hora)

(První republika - vzestup a rozkvět mladého státu)

donderdag 4.10.2018 9:00 - 4.10.2018
donderdag 18.10.2018 9:00 - 18.10.2018
donderdag 8.11.2018 9:00 - 8.11.2018
donderdag 6.12.2018 9:00 - 6.12.2018
donderdag 10.1.2019 9:00 - 10.1.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Psychologie rodiny)

donderdag 27.9.2018 9:00 - 27.9.2018
donderdag 25.10.2018 9:00 - 25.10.2018
donderdag 22.11.2018 9:00 - 22.11.2018
donderdag 13.12.2018 9:00 - 13.12.2018
vrijdag 18.1.2019 9:00 - 18.1.2019

Galerie van de regio Centraal-Bohemen - galerie en jezuïetencollege (Kutná Hora)

(Pochod kutnohorských havířů 2019)

zondag 26.5.2019 8:00 - 26.5.2019

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory 2019)

zaterdag 22.6.2019  - zondag 23.6.2019

Kutná Hora

Gevonden zoekresultaten: 138

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 310 times